1 * hěvzdičkové apartmány v Horní Planá

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Horní Planá. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Horní Planá, kde najdeme města Hůrka, Černá v Pošumaví, Želnava, Nová Pec a Frymburk.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Apartmány Horní Planá 

Foto: Apartmány Horní Planá
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
95 %

Apartmány Horní Planá se nachází v Horní Plané, 47 km od Pasova. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, zahradu, gril a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě.


2. Penzion Olšina 31 

Foto: Penzion Olšina 31
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Penzion Olšina 31 nabízí ubytování se zahradou v Horní Plané. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají posezení, vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou deskou.

Pokoje

Apartmán
osoby40 - 40 EUR za noc
Apartmán s balkónem
osob60 - 60 EUR za noc

3. Apartments Habert 

Foto: Apartments Habert
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
82 %

Set in Horní Planá in the South Bohemia region, Apartments Habert offers accommodation with free WiFi. All units are equipped with a flat-screen TV and a fully equipped kitchenette with a microwave. There is also a fridge, stovetop and a kettle.


4. Apartments Nad Rybníky 

Foto: Apartments Nad Rybníky
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
90 %

Apartments Nad Rybníky se nachází ve vesnici Hůrka, 350 metrů od Lipenské přehrady, a nabízí sezónní venkovní bazén, apartmány s možností vlastního stravování a parkoviště.


5. Apartmány Lipno 

Foto: Apartmány Lipno
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
91 %

Apartmány Lipno se nacházejí uprostřed lesů ve vesnici Horní Planá. Budete v nich mít možnost vlastního stravování a na místě lze využívat společenskou místnost a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.

Pokoje

Standardní apartmán
osoby0 - 0 EUR za noc
Apartmán s terasou
osoby32 - 59 EUR za noc
Chata
osoby32 - 33 EUR za noc

5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: